سلام اینجا صفحه مینا باقری یکی از مدرسین مدرسه انگلیسی ساراست.

اینجا هستم تا بیشتر درباره خودم با شما صحبت کنم و آشنا بشیم.

نوجوان بودم و در آرزوی پیشرفت زبان؛ همیشه نقش یک معلم زبان رو برای عروسک‌هام بازی می‌کردم و سعی می‌کردم باهاشون انگلیسی حرف بزنم.

دوست داشتم به آن‌ها هم زبان انگلیسی رو یاد بدم و  بتونم مثل یه نیتیو با لهجه و بدون مکث صحبت کنم. این آرزو فقط یک خیال یا رویا نبود. یه هدف بزرگ بود که من رو مصمم کرد.

در دورانی که همه سخت درگیر کنکور دبیرستان بودن، من بیشتر انرژی و زمانم را صرف زبان انگلیسی کردم تا به اهداف بزرگی که در سر داشتم برسم.😎

البته کاملا هم موفق بودم؛ ترم‌ها رو در زمان و تعداد جلساتی کم تر از حد معمول و خیلی سریع تر از سایر همکلاسی هایم تموم می‌کردم.  همیشه سر کلاس‌های فری دیسکاشن لیدر گروه بودم و جلسات رو هندل می‌کردم.

سال چهارم دبیرستان اطرافیانم خیلی اصرار داشتند که زبان رو رها کنم و این سال آخر رو وقت بیشتری برای کنکور تجربی بزارم. اما من همه ی فکر، ذهنم و تمام عشق وعلاقم خلاصه می‌شد در زبان انگلیسی.

حتی مشاور کنکورم هم به خانوادم این پیشنهاد رو داد که اجازه بدید به دنبال علاقش بره و من هم در این مسیر پر قدرت به حرکتم ادامه دادم و از اهدافم کوتاه نیومدم.

سال ۱۳۹۶ , علی رغم قبولی در رشته های دیگه، اما رشته ی زبان و ادبیات انگلیسی رو در دانشگاه حکیم سبزواری انتخاب کردم. در دانشگاه همیشه به دنبال شرکت در کارگاه ها و دوره های مختلف بودم تا دانش زبانیم رو بیشتر کنم.

در دوره هایی مثل دوره های تربیت مدرس در کانون زبان ایران و ورک شاپ های آیلتس در دانشگاه شرکت کردم.  علاوه بر این از همان سال ۹۶ تدریس مجازی از طریق واتساپ و تلگرام شروع کردم.

از سال ۹۷ در موسسه‌هایی به نام و معروف در سبزوار مشغول به تدریس شدم. در سال ۹۸ تحت نظر انجمن مهروزان دانشگاه حکیم سبزواری شروع به تدریس دوره‌های مکالمه، گرامر و لغت برای دانشجویان زبانی و غیرزبانی در سطح خوابگاه‌ها کردم.

در تمام این چهار سال علاوه بر زمان و انرژی گذاشتن برای شرکت در دوره‌ها، کارگاه‌ها، ورکشاپ‌های مختلف وهمکاری با چندین موسسه از درس‌های دانشگاه غافل نشدم و با معدل عالی فارغ‌التحصیل شدم.

یکی از بهترین اتفاق‌های زندگیم آشنایی با خانوم سارا شیرمحمدی مدیر و موسس مدرسه‌ی انگلیسی سارا بود، با راهنمایی‌های ایشون و تلاش شبانه‌روزی و بی‌وقفه‌ی خودم در دوره سلتا شرکت کردم و مدرک بین المللی آی تی رو گرفتم.

در حال حاضرمشغول به تدریس آنلاین زبان انگلیسی در مدرسه ی انگلیسی سارا هستم. این مدرسه یکی از موسسات عالی در حوزه آموزش آنلاین زبان انگلیسی است.

البته هدف بعدی من این است که منتظر اعلام نتایج کنکور برای قبولی ارشد در یکی از بهترین دانشگاه‌‎های کشور هستم تا باانگیزه‌تر و مصمم‌ترازهمیشه در ادامه ی مسیر قدم بردارم .

برای شرکت در کلاس های من می تونید فرم زیر رو پر کنید تا خیلی سریع با شما تماس بگیرم.

فرم تعیین سطح