دوره های آنلاین "مدرسه انگلیسی سارا"

کلاس های آنلاین زبان انگلیسی  با اهداف متفاوتی در حال برگزاری است .کلاس آنلاین زبان انگلیسی  سارا معمولا با هدف تقویت سطح عمومی زبان انگلیسی یا گرفتن مدرک ایلتس برای بدست آوردن موقعیت های شغلی و تحصیلی بهتری در موسسات و کانون های زبان تدریس می شود.

معمولا شرکت در دوره های حضوری زمان زیادی از زبان آموزان و معلمین مخصوصا در کلان شهرها می گیرد. این زمان را می توان صرف تمرین و تقویت سطح زبانی کرد بنابراین دوره های انلاین و آموزش های آفلاین یکی از انتخاب های پیش روی افراد می باشد. انچه در این دوره ها اهمیت زیادی دارد کیفیت برگزاری کلاس های آنلاین می باشد.

انگلیسی سارا با کلاس های آنلاین تخصصی زبان انگلیسی از سطح استارتر تا آیلتس، شمارو تا رسیدن به هدف قدم به قدم همراهی میکند. مدرسه انگلیسی سارا مجموعه مجازی آموزش زبان انگلیسی است که به صورت تخصصی، دوره های زبان عمومی و کارگاه های آیلتس رو از سطح مبتدی تا سطح آیلتس در رنج سنی بزرگسالان (از ۱۶ سال به بالا) برگزار میکند.

آیا می توان با کلاس های آنلاین زبان انگلیسی یاد گرفت؟

آیا می توان با کلاس های آنلاین زبان انگلیسی یاد گرفت؟

یکی از سوالات پرتکرا زبان آموزان اینه که آیا با دوره های آنلاین آموزش زبان می توان به همان کیفیت کلاس های حضوری آموزش دید؟

در پاسخ به این سوال باید بگیم که “بله” اگه ملزومات کلاس آنلاین رو داشته باشید: اینترنت خوب، هدفون یا هدست، لپ تاپ/کامپیوتر یا موبایل! در این صورت کلاس های آنلاین ویژگی هایی دارن که اگه تجربش کنین، دیگه وقت و هزینتون رو صرف کلاس های حضوری نمیکنین!

صرفه جویی در زمان با غیرحضوری شدن اموزش زبان: اولین مزیت کلاس های آنلاین اینه که تو زمان شما خیلی صرفه جویی میکنه. رفت و آمد به کلاس حضوری خودش به اندازه یه کلاس زمان میگیره و دقیقا به همین دلیل،  بعد از یک یا دو ترم شرکت در کلاس های حضوری خسته میشن و رهاش میکنن. اما وقتی آنلاین آموزش میبینید، هرجا که هستید، سرکار یا خونه، سفر یا رو تخت اتاقتون، می تونید در دوره شرکت کنید و در عین حال از مزیت حضور معلم نیز بهره ببرید. این مورد از معایب خرید پکیچ های آفلاینه که با کلاس های آنلاین دیگه این مشکل برطرف میشه.

 • استفاده از استادهای خوب در سراسر ایران: در انتخاب کلاس های حضوری آپشن های شما خیلی محدوده! اگه تو یه شهر کوچیک باشین، پیدا کردن یه کلاس باکیفیت کار آسونی نیست. اگه ساکن یه شهر بزرگین، رفت و آمد برای دسترسی به موسسات خیلی خوب می تونه حسابی کلافتون کنه! اما با آموزش آنلاین، هرجایی که باشین می تونین از آموزش های درجه یک استفاده کنین.
 • ضبط کلاس و امکان بازبینی کلاسهای آنلاین: همه جلسات کلاس های آنلاین مدرسه انگلیسی سارا ضبط میشن و شما برای دوره ها دسترسی حداقل ۶ ماهه و برای دوره های تخصصی مثل آیلتس، دسترسی ۲ ساله دارین. اگه یه جلسه رو غایب باشین یا بخواین یه جلسه رو دوباره مرور کنید فایل های ضبط شده به راحتی قابل دسترسی هستن! مگه کلاس های حضوری چنین امکانات خاصی داره؟!
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته انلاین: ارتباط شما با استادتون در کلاس های حضوری معمولا به جلسات کلاسی خلاصه میشه! اما تو مدرسه انگلیسی سارا، شما خارج کلاس، نه تنها با استادتون بلکه با سوپروایزر، پشتیبان و حتی مدیریت ارتباط آموزشی دارین! تمرین هاتون رو ارسال می کنید وفیدبک میگیرین، برنامه شخصی دریافت می کنید و حتی گاهی خودمون بدون اینکه کارمون داشته باشید باهاتون ارتباط میگیریم و روند کلاس رو پیگیری می کنیم!
 • دسترسی افلاین به کلاسها: یه سری دوره های مدرسه انگلیسی سارا به صورت آفلاین هستند. شما برای این آموزش ها دسترسی دائم و پشتیبانی های ۱ ساله دارین. آخه چی از این بهتر که بتونین هرزمان نیاز داشتیم یه آموزش رو مرور کنین و حتی ماه ها پس از اتمام دوره پشتیبانی بشین؟!

کلاس های آنلاین مدرسه انگلیسی سارا برای چه افرادی مناسبه؟

اگه نمیدونین کدوم دوره ما مناسب شماست، می تونین تو فرم مشاوره زیر مشخصاتتون رو وارد کنید. کارشناسان مشاوره ما با شما تماس میگیرن و با توجه به هدفتون شمارو راهنمایی می کنن.

کلاس های مجموعه ما برای افرادی طراحی شده که:

 • میخوان برای مهاجرت یا موقعیت های تحصیلی و شغلی خاص مدرک آیلتس بگیرن.
 • زبان عمومی خودشون رو در هرچهار مهارت اصلی، لیسینیگ، اسپیکینگ، ریدینگ و رایتینگ، و مهارت های فرعی، لغت، گرامر و تلفظ، تقویت کنند.
 • رو مکالمه به زبان انگلیسی مسلط بشن.

برای همه این متقاضیان، دوره ها و کارگاه های تخصصی داریم و با یه برنامه منسجم و منظم شمارو به هدف مورد نظر میرسونیم. دوره های آنلاین و آفلاین مارو می تونید تو جدول زیر ببینید:

فول اسکیلآنلاینتمام مهارت های اصلی (اسپیکینگ، لیسنینگ، ریدینگ، رایتینگ)
تمام مهارت های فرعی (تلفظ، لغت، گرامر)
استارتر تا پیشرفته۲۵ تا ۳۰ جلسه (بسته به سطح)/ ۶ ترم
صرفا مکالمهآنلایناسپیکنیگ- لیسنینگ-تلفظاستارتر تا پیشرفته۲۵ تا ۳۰ جلسه (بسته به سطح)/ ۶ ترم
به وقت آیلتس( اموزش آیلتس از مبتدی تا پیشرفته)آنلاین/آفلاینتکنیک های تست زنی در تمام مهارت هامتوسط۲۴ جلسه / ۱ ترم
منتورینگ ۱۸۰ روزهآنلاین/آفلاینتمام مهارت های اصلی (اسپیکینگ، لیسنینگ، ریدینگ، رایتینگ)
تمام مهارت های فرعی (تلفظ، لغت، گرامر)
پیش متوسط۵۰ جلسه/ ۱۸۰ روز
فلوئنسیآنلایناسپیکینگ- تلفظپیش متوسط۱۰ جلسه/ ۱ ترم
گرامر کمپآفلاینگرامر- اسپیکینگ- رایتینگپیش متوسط۲۵ جلسه/ ۱ ترم
لغات ضروری آیلتسآفلاینلغت- اسپیکینگ-رایتینگپیش متوسط۲۰ جلسه/ ۱ ترم
آزمون تعیین سطح

فرم تعیین سطح

کلاس های آنلاین مدرسه انگلیسی سارا کجا و چطور برگزار میشن؟

کلاس های آنلاین مدرسه انگلیسی سارا، رو پلت فرم Adobe Connect و سرور تخصصی مدرسه انگلیسی سارا برگزار میشه. چون این سرور خاص کاربرهای مدرسه ما طراحی شده، سرعت بسیار خوبی داره و قطعی و وصلی نداره.

به محض ثبت نام شما در یکی از دوره های ما، مدیر سامانه نحوه ایجاد حساب کاربری و ورود به سامانه رو بهتون آموزش میدن و به صورت فردی با شخص شما ورود به کلاس رو چک می کنن تا اگه مشکل فنی داشته باشید تا قبل از اولین جلسه اون رفع کنید. درطول دوره هم هرجا به مشکل فنی برخوردین پشتیبانی درکنارتونه تا با حل مشکل بتونین به آموزشتون ادامه بدین.

پلت فرم Adobe Connect به شما این امکان رو میده که یه کلاس واقعی رو در فضای مدرن و مجازی تجربه کنید:

 • تو کلاس وب کم شما و استاد روشنه و ارتباط فیس تو فیس دارین.
 • تخته وایت برد مجازی دارید و میتونید روش بنویسید.
 • امکان پخش فیلم و فایل صوتی وجود داره.
 • امکان گروه بندی داره و شما می تونین با همکلاسی هاتون تو گروه های دو سه نفره مکالمه داشته باشید.
 •  

کلاس های مدرسه انگلیسی سارا چند نفرست و چه تایم هایی برگزار میشه؟

کلاس های مجموعه ما به صورت خصوصی (یک نفره)، نیمه خصوصی (دو تا چهار نفره) و عمومی (۸ تا ۱۵) نفره برگزار میشه. این سرویس ها از لحاظ این ویژگی ها با هم متفاوت هستن:

 • آزادی انتخاب تایم کلاس: سرویس خصوصی این امکان رو به شما میده که درهرساعتی از شبانه روز بتونین کلاس داشته باشید. بنابراین اگه تایم های محدودی دارین، شغل شیفتی دارین، یا اینکه خارج ایران هستین ودوست دارین به تایم محلی خودتون کلاس داشته باشید از این سرویس استفاده کنید. تایم کلاس ها در سرویس های نیمه خصوصی، تایم مشترک شما و افراد دیگر گروه شماست. در سرویس های عمومی، تایم کلاس از قبل مشخص شده و درصورتی که برای فرد مناسب باشه میتونه ثبت نام کنه.
 • تعداد جلسات سرویس عمومی از نیمه خصوصی و خصوصی بیشتره بنابراین ترم مورد نظر در مدت طولانی تری به اتمام میرسه.
 

تعیین سطح کلاس های مدرسه انگلیسی سارا چطور انجام میشه؟

برای اینکه بتونین دوره مناسب سطح خودتون رو انتخاب کنید، بهتره که قبل از ثبت نام از تعیین سطح مدرسه ما استفاده کنید. این تعیین سطح به صورت مکالمه آنلاین از طریق تماس با خط شما یا اسکایپ برگزار میشه و حدودا ۱۵ دقیقه طول میکشه. بر اساس این مکالمه آنلاین، سطح زبانی شما سنجیده میشه و با فرم Placement Test Result نتیجه تعیین سطح شما براتون ارسال میشه. بعد از این تعیین سطح با اطمینان کافی می تونید تو دوره مورد نظرتون ثبت نام کنید.

 

 

اساتید مدرسه انگلیسی سارا چه کسانی هستن؟

کیفیت آموزشی کلاس ها برای ما بسیار اهمیت داره به همین خاطر استخدام استاد در مدرسه انگلیسی سارا با وسواس بسیار زیاد و طی مراحل طولانی حداقل سه ماهه انجام میشه. تنها اساتیدی با مجموعه ما همکاری می کنند که:

 • سطح زبان عمومی پیشرفته داشته باشند.
 • دانش آموخته رشته زبان انگلیسی باشن یا مدرک های معتبر آموزش زبان انگلیسی داشته باشن.
 • به اندازه کافی وقت آزاد داشته باشن که بتونن پاسخگوی سوالات زبان آموزان خارج کلاس باشن، تمرین هارو به موقع چک کنن و فیدبک بدن و به مسائل زبان آموز رسیدگی کنن.
 • به روش های تدریس آنلاین و کار با پلت فرم های آموزشی مسلط باشن.
 • دوره “آموزش اساتید مدرسه انگلیسی سارا” رو با موفقیت گذرونده باشن و با روش تدریس واحد مجموعه تدریس بکنن.

نکته مهم اینکه تمام کلاس های مدرسه انگلیسی سارا ضبط میشن و سوپروایزر مجموعه کلاس های ضبط شده رو از لحاظ روش تدریس استاد و رشد زبان آموز بررسی می کنه. به خاطر این استانداردسازی های سخت گیرانه، شما وقتی کلاس اساتید مختلف رو تجربه میکنین، تفاوتی بین روش های تدریس اساتید نمی بینید. اما ما برای اینکه دغدغه شمارو راجع به اینکه می تونین با استادتون ارتباط بگیرین یا نه با این دو آپشن برطرف می کنیم:

 • شما می تونین نمونه تدریس و رزومه استاد رو در صفحه “اساتید ما” در وبسایت مدرسه انگلیسی سارا ببینید.
 • برای کلاس های خصوصی یک نفره، شما این امکان رو دارین که یه جلسه رو شرکت کنید و اگه کلاس رو دوست داشتین بعد ثبت نام کنید! اگه به هردلیلی تمایل به ادامه کلاس نداشتین، لازم نیست هیچ هزینه ای بابت اون جلسه پرداخت کنید!

نظرات زبان آموزان "مدرسه انگلیسی سارا"

مجموعه ما این افتخار رو داره که به زبان آموزان زیادی از سراسر دنیا خدمات آموزشی بده. خیلی خوشحالیم یادگیری زبان انگلیسی باعث شده این عزیزان اعتماد به نفس بالاتری رو تجربه کنن، به اهداف و آرزوهاشون برسن و زندگی بهتری رو داشته باشن.

در ویدئوهای زیر می تونین نظرات این عزیزان رو ببینید :

مدرسه انگلیسی سارا تونسته زبان آموزان زیادی رو از سراسر دنیا داشته باشه: افرادی که نیاز به مدرک آیلتس داشتن و تونستن با گرفتن این مدرک در بهترین دانشگاه های دنیا تحصیل کنن، اونایی که قبلا مهاجرت کرده بودن و تونستن با تقویت زبان عمومیشون زندگی و شغل بهتری رو تو اون کشور داشته باشن، عزیزانی که با تسلط رو مکالمه تونستن بیزنسشون رو بین المللی کنن!

شما هم دوست دارین یکی از این افراد باشین؟ کافیه فرم مشاوره زیر رو پر کنید و به خانواده ببین المللی مدرسه انگلیسی سارا بپیوندین.

فرم مشاوره